Prezent na Dzień Matki dla Mamy

Prezent na Dzień Matki dla Mamy

Prezent na Dzień Matki dla Mamy. Nasze Mamy kochane! W dniu ich święta życzymy mamom zawsze wszystkiego co najlepsze. Warto też okazać mamie miłość, odwdzięczyć się za jej opiekę, dobroć i pomoc sprawiając jej miłą niespodziankę. Na pewno takim miłym pomysłem na prezent i miłą niespodzianką dla mamy na dzień matki będzie haft dla mamy – czyli poduszka z haftem, poduszka z dedykacją. Na takiej podusi można wyhaftować dedykację specjalnie dla mamy wybranym kolorem i ulubioną czcionką. Można również do napisu dołączyć grafikę – serduszka, misia, aniołka, różę, kwiatek- gdyż będzie to lepiej wyrażało nasze uczucia. Będzie to prezent personalizowany, a więc osobisty i wyjątkowy, specjalnie stworzony dla Twojej Mamy. Poduszka na Dzień Matki jest bardzo dobrym prezentem. Warto sprawić radość swojej ukochanej mamie!

Możliwe napisy na poduszce dla mamy to np.: Poduszka kochanej Mamy, Poduszka najlepszej Mamy, Krysia to najlepsza Mama na świecie, Najfajniejsza Mama, Poduszka cudownej Mamy, Mamo jesteś najlepsza!, Mamo odpocznij, zasłużyłaś!, Dom jest tam gdzie moja Mama, Nie każdemu jest dane mieć taką Super Mamę!

Prezent na Dzień Matki dla Mamy

poduszka dla mamy od synapoduszka na dzień matki

poduszka dla mamy

poduszka kochanej mamy

Dla kochanej mamy można również podarować miękki ręcznik z własnym napisem specjalnie dla niej. To będzie na pewno miły Prezent na Dzień Matki dla Mamy. Możliwe napisy to np. Kochanej Mamusi, Ręcznik kochanej Mamy, Ręcznik Mamusi, Najlepsza Mama na świecie, Super Mama Krysia, Kocham cię Mamo, Kocham cię Mamo dziękuję za miłość, Najlepsza Mama pod słońcem, Ręcznik cudownej Mamy, Krysia wspaniała Mama!, Kocham moją Mamę, Jej Wysokość Mama. Haftowane ręczniki z napisani są super pomysłem na prezent dla Mamy.

recznik dla mamyrecznik z haftem dla mamy

recznik z haftem dla mamy

ręcznik dla mamyrecznik mamy różamamie na dzień matki

Życzenia dla mamy na Dzień Matki:

 

Z okazji Twojego święta Mamo
Za wczoraj i dziś… zawsze tak samo,
każdym czułym serca uderzeniem
i każdym z niego płynącym życzeniem
zdrowia, sił i codziennej radości
wraz ze słowami największej wdzięczności.
Za wszystkie dla mnie trudy i starania
składam Ci dzisiaj podziękowania!

Niech się spełnią Twe marzenia,
zdrowie służy, a wszystko
się w radość przemienia!