Prezent na chrzest, pamiątki chrztu cz.2

Pamiątki chrztu część II

Przedstawiamy kolejne pomysły na prezenty od rodziców chrzestnych, które będą miłą pamiątką dla chrześniaka:) Haft komputerowy w zakresie pamiątki chrztu ma szerokie pole do popisu:) Ciekawy prezent w postaci pamiątki chrztu jest zawsze mile widziany! Może to być pamiątka tradycyjna i niezbędna w postaci personalizowanej szatki do chrztu lub też coś nowego jak poduszka z haftowaną dedykacją.

Poduszka z dedykacją

Mięciutka poduszka polarowa z własnym haftowanym napisem na poszewce to również słodki prezent na chrzciny. Na poszewce z miłego w dotyku polaru wyhaftujemy, w celu presonalizacji imię, metryczkę dziecka, datę chrztu lub krótką dedykację! Do napisu można dołączyć również jeden obrazek, na chrzest pasuje najlepiej aniołek stróż:) Posiadamy duży wybór grafik aniołków, gdyż idealnie nadają się na taki obrazek. Pamiątka chrztu w takiej postaci jest bardzo dobrym pomysłem.

poduszka na chrzestaniołek stróżchrzest święty

poduszka na chrzciny

Kartka okolicznościowa

Kartki okolicznościowe z haftem również pasują na chrzest. Może to być prezent za równo dla chłopca jak i dla dziewczynki. Napisy są haftowane na białym lub waniliowym płótnie wycinanym w ciekawe ząbki. Płótno następnie naklejamy na ozdobny karton wizytówkowy. Na kartce umieszczamy Państwa tekst i wybraną grafikę z ponad 130! Życzenia wydrukowane na kolorowym papierze dopełniają całości.

Kartki z haftem

Szatka do chrztu Świętego

Biała szatka na Chrzciny jest niezbędna podczas tej ceremonii. Nasze szatki są wykonane z satyny stosowanej na suknie ślubne. Szatki nie muszą być koniecznie wyhaftowane jednolitą nitką, my uważamy że atrakcyjna szatka jest kolorowa i cieszy miłym aniołkiem:) Personalizacja szatki ma formę imienia dziecka, daty chrztu oraz wybranego przez Państwa aniołka. Ładnie wykończona szatka i wyhaftowana jest najlepszą pamiątką.

pamiątki chrztuszatka z haftem idealna pamiątka chrztuszatka chrzczonka do chrztu