Prezent na Chrzest, pamiątka chrztu

Prezent na chrzest dziecka, pamiątka chrztu

Pamiątka Chrztu Świętego, jaką wybrać aby cieszyła oko i była przyjazna dla dziecka? Tu również z pomocą rodzicom chrzestnym przychodzi haft komputerowy! Najlepiej wybrać na prezent na chrzest dziecka produkt bezpieczny, a jednocześnie kolorowy, miły i taki który długo będzie przypominał ten wyjątkowy dzień. Takim prezentem są kocyki lub obrazki ze specjalnym haftem komputerowym na okoliczność Chrztu. Przykłady poniżej:

Obrazek z aniołkiem

Pierwszą możliwością jest obrazek z aniołkiem, modlitwą do anioła stróża, imieniem dziecka i datą chrztu. Haft na Chrzest jest wykonywany na płótnie, które następnie oprawiamy w drewniana ramkę. Nasze ramki są polskiej produkcji i mają zamiast szkła nietłukący się oraz lekki materiał clirex. Obrazek można postawić lub powiesić w dziecięcym pokoju, aby był jego ozdobą. Taki obrazek z aniołkiem jest kolorowy, oryginalny. To dekoracja i pamiątka w sam jednym!

obrazek na chrzestpamiatka chrztu

pamiątka chrztu

Kocyk pamiątka chrztu

Innym pomysłem na prezent na chrzciny jest kocyk z dedykacją. Kocyk jest bezpieczny ponieważ posiada certyfikat tekstylia godne zaufania. Dedykacja wykonana haftem komputerowym to dobry pomysł gdyż jest estetyczna, miła w dotyku i trwała. Puszysty i miękki kocyk z takim napisem długo posłuży dziecku i będzie oryginalną pamiątką chrztu. Haft może składać się z imienia dziecka i daty chrztu. Kocyk jest ozdobnie pakowany w celofan.

kocyk z haftem

To tylko część propozycji co może być pamiątką chrztu. Dalsze propozycje prezentów na chrzciny już wkrótce.