Poduszka na Walentynki

Poduszka na Walentynki

Poduszka to klasyczny prezent z okazji święta zakochanych. Poduszka na walentynki dla Niej lub dla Niego, z wyznaniem miłosnym, z sercem lub ze słodkim misiem…możliwości jest dużo:) Podusia taka wyrazi za ciebie twoje uczucia. Poduszka z haftem na Walentynki to zawsze miły oraz uroczy prezent.

Napis może brzmieć: Kocham Cię Kochanie Moje; Kochanej Kasi Twój Marcin; Hej Mała jesteś sexy:); Słodkich snów Kochana Madziu; Najsłodszej Martusi mojej Walentynce; Na zawsze razem; Tylko Ty i Ja na zawsze razem; Kocham Cię Moje Słoneczko; Buzi, buzi, cmok jesteśmy razem już 3. rok!; Kocham i będę kochać; Moje słodkie Ciasteczko, zjem cię!; Mam buziaka dla Słodziaka; Jesteś całym moim światem; Jesteś dla mnie wszystkim Basiu, W Twe ręce oddaję me serce Misiu; Miłość to Ty i Ja itd.

poduszka na walentynki

poduszka na dobry dzieńPoduszka na WalentynkiPoduszka na Walentynki

dla kochanego

poduszka dla niej dla niego

Poduszka na Walentynki

Na poduszce z haftem można też zamieścić wybraną grafikę np. misie z sercem, serca, pieski, kotki, pary zakochane, róże, kwiatki, aniołki. grafiki są w wesołych kolorach i ładnie uzupełniają napis, są ozdobą poduszki z haftem. Poduszka na Walentynki ze słodkim misiem lub kotkiem lub serduszkiem jest niemal obowiązkowa:)

Ręcznik z okazji Walentynek też jest bardzo trafionym prezentem. Ręcznik z haftem w tym dniu 14 lutego będzie idealnym upominkiem. Ręcznik z napisem dla niej, bądź też ręcznik z napisem dla niego dla niego otuli każdego:) Taki wyrób kąpielowy z miękkiej frotki, z twoim napisem i z grafiką również wyrazi ciepło twoich uczuć, np. Kocham cię Marcin, Ręcznik kochanego Patryka albo Wycieram śmiało Kasi ciało, Kocham Cię Słonko, Prywatny ręcznik Maćka lub Kochanej Oli Marcin, Najlepszy chłopak na świecie…

ręcznik z haftem na prezent walentynkowyrecznik na walentynkirecznik z haftem na walentynki

mr mrs rightrecznik misia

ręcznik dla niejręcznik na walentynki z misiami i sercem

recznik walentynkowy

Dużo miłości wszystkim! Mięciutka poduszka na Walentynki lub walentynkowy ręcznik z misiem może nie zagwarantują trwałości uczuć, ale na pewno będzie słodkim prezentem.