Pomysły na prezent na ślub lub prezent na rocznicę ślubu

Prezent na ślub lub prezent na rocznicę ślubu

Dzień ślubu to jedyny taki wyjątkowy dzień w życiu. Para młoda planuje go zazwyczaj bardzo długo i chce aby wszystko odbyło się pięknie, miło aby był to dzień niezapomniany. Z drugiej strony zaproszeni goście zastanawiają się jaki prezent podarować młodej parze na pamiątkę tego dnia? Pieniądze są oczywiście najbardziej “praktycznym” prezentem, ale miło by było dodać do nich coś osobistego, personalizowanego. Tu z pomocą przychodzi haft komputerowy. Prezent na ślub lub prezent na rocznicę ślubu to często też są pieniądze, które trzeba w coś “opakować”, nie zrobimy przecież przelewu na konto:)

Prezent ślubny z haftem jest świetnym pomysłem. Można wykorzystać w tym celu pomysł haftowanej kartki okolicznościowej. Na takiej kartce na ślub z haftujemy imiona pary młodej, datę ślubu oraz grafikę ślubną. Do kartki dołączone są życzenia ślubne. Jedyny taki prezent dla młodej pary. Taka kartka może być również wykonana na okazję jaką jest rocznica ślubu. Prezenty na tą okazję powinny być personalizowane.

kartka na slubkartka na rocznice slubukartka z imionami pary

Ręcznik z haftem na ślub lub z okazji rocznicy ślubu

Dodatkowym prezentem z okazji ślubu lub rocznicy mogą być ręczniki z haftem, dedykacją. Haft na rocznicę ślubu idealnie sprawdzi się w tej roli. Eleganckie, grube ręczniki ozdobione haftem będą piękną pamiątką dnia ślubu i zarówno okazją do wspomnień. Na ręcznikach można wykonać imiona pary młodej, datę ślubu, grafikę serc, obrączek, pary itp. Jeśli para ma poczucie humoru napis może być zabawny np. imię + szczęśliwa żona od +data; imię + szczęśliwy mąż od +data; Mr. Right i Mrs. always Right; I’m sexy and I know it, Wycieram żonkę, Wycieram mężusia; Wycieram śmiało męża ciało, Wycieram śmiało żony ciało. Na rocznicę ślubu warto podkreślić fakt bycia razem np. 25 lat razem +imiona; Ręcznik Męża od 30 lat, Ręcznik Żony od 30 lat.

ręczniki na slubreczniki z haftem na slubzestaw ręczników na slubreczniki na prezent slubnyreczniki z haftemprezent na ślub lub prezent na rocznicę ślubu

reczniki zony męża

Poduszka z haftem na ślub lub rocznicę

Na ślub lub rocznicę ślubu można też podarować milutką i cieplutką poduszkę z haftem z twoim napisem dedykacją. Poduszka męża i poduszka żony dla młodej pary będzie stanowiła oryginalną pamiątkę jak i prezent. Podusia może być z grafiką obrączek, serduszek lub słodkiego misia. Rocznica ślubu, oraz sam ślub to bardzo ważne uroczystości – i warto je w ten sposób celebrować.

poduszka na ślubpoduszka dla młodej parypoduszka dla młodej pary

poduszka na ślub rocznice

poduszka z imionami rocznica slubu