Prezent kocyk na Roczek – pomysły cz.II

Prezent kocyk na Roczek

Kocyk? To super pomysł na prezent na roczek! Pierwsze urodzinki to ważne wydarzenie w życiu Maluszka i jego rodziców. Istnieje zwyczaj wróżenia tego dnia jaka będzie życiowa droga dziecka czyli co wybierze z rzeczy postawionych przed nim: pieniądze, książkę, różaniec, łyżkę, piłkę itp. A może dołączyć do tego zestawu milutki i cieplutki kocyk na roczek z imieniem lub dedykacją? Będzie on oznaczał, że dziecko będzie całe życie otoczone miłością i ciepłem bliskich mu osób. I to jest w życiu najważniejsze niezależnie od wybranej drogi życiowej:)

Tak więc miło jest podarować na pamiątkę roczku mięciutki kocyk z dedykacją dla dziecka. W naszej ofercie posiadamy takie kocyki z gładkiej lub długowłosej mikrofibry. Kocyki są bardzo lekkie a jednocześnie ciepłe i miłe w dotyku. Dodatkowo posiadają pluszowe aplikacje – misie, zajączki, króliczki itp. Na takim kocyku może być wyhaftowane np. metryczka dziecka, imię i data roczku, dedykacja od bliskich osób:

dedykacje na kocyk na roczek

Twój kocyk zostanie wykonany z najwyższą starannością, kocyk pakujemy w celofan oraz przewiązujemy wstążką i przyozdabiamy słodkimi aplikacjami. Kocyk jest idealny na prezent i gotowy do wręczenia. W komplecie jest również bilecik ze wstążeczką.